Erkek Şişme Deri Mont

Kış aylarının vazgeçilmezi montlar, deri modellerde. Erkek deri mont bu sezon desen ve rengiyle farklı bir tarzı sizlere getiriyor. Erkek deri mont ile tüm gününüz gösterişli geçer. Modern ve klasik tasarımın birleşimi sezon yeniliklerinde.  Fermuarlı, cepli ve ilginç yaka modelleriyle bu sezona damga vuracaksınız. Kalitenin özel dokusu deri ile kıyafetlerinize farklılık getirme zamanı. 

Seçenekler


E8488 Bordo Şişme Deri Mont

Erkeklerin vazgeçemediği renkler arasında bordo da yer almaktadır. Sezon ürünleri arasında bulunan E8488 Erkek Bordo Şişme Deri Ceket modeli erkekler tarafından büyük ilgi görmektedir. Parlak derisinin üzerinde siyah çizgi detayları yer almaktadır. Fit bir görüme sahip olan modelde %100 kuzu derisi kullanılmıştır. Ürün farklı beden seçenekleri ile satılmaktadır.

399.00 TL 879.00 TL -55%

E8488 Siyah Şişme Deri Mont

Fit görünümlü, çizgi detaylı E8488 Siyah Erkek Deri Şişme Ceket modeli en beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Genç erkeklerin ilgi gösterdiği ürün parlak deri ile üretilmiştir. %100 kuzu derisi kullanılan ürün, kalitesi ile de göz doldurmaktadır. Şık bir şişme deri cekete yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

399.00 TL 879.00 TL -55%

Gösterilen 1 ile 3 arası